За результатами земельного аукціону, який був організований Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбувся вчора, 18 червня 2020 року, було продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), площею 25 га, розташованої на території Дернівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області.

«Проведення земельних торгів з продажу права оренди земель сприяє максимальній відкритості та прозорості у використанні сільськогосподарських земель агровиробниками. Відкрите використання земель, права оренди яких продається на аукціонах, допомагає громадам наповнити місцеві бюджети та раціонально задіяти ці землі»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Розмір річної плати за користування земельною ділянкою, визначений за результатами торгів, перевищив стартову ціну продажу права оренди у 12 разів та становить більше 189 тисяч гривень (95,6% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради.

 Земельна ділянка призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найближчі земельні аукціони відбудуться 22 та 23 червня 2020 року.

З повним переліком та інформацією про заплановані аукціони можна ознайомитись на сайті Держгеокадастру:  http://torgy.land.gov.ua/auction/