Сьогодні, 27 січня, відбувся перший у цьому році земельний аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів).

 За результатами цього земельного аукціону, який було організовано Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, було продано право оренди 4 земельних ділянок загальною площею 88 га.

Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 445,7 тис. гривень (що у 5 разів перевищило стартову ціну продажу), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

«Проведення земельних торгів з продажу права оренди земель сприяє максимальній відкритості та прозорості у використанні сільськогосподарських земель агровиробниками. Відкрите використання земель, права оренди яких продається на аукціонах, допомагає громадам наповнити місцеві бюджети та раціонально задіяти ці землі»,- зазначає   Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Найдорожче (у відсотках до НГО) було продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), площею 12,4 га, розташованої на території Поповецької сільської ради Бродівського району Львівської області.

Розмір річної плати за користування цією земельною ділянкою перевищив стартову ціну продажу права оренди у 16,6 разів та становить більше 63 тисяч гривень (133% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради.

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.