Цього року ми святкуємо цей день з особливою пошаною, та усвідомленням його важливості для нашого суспільства, бо власне цей день у 1996 році став початком розвитку української державної незалежності, основою утвердження українського народу, як такого що має право на власний вибір шляху устрою та подальшого розвитку державності суверенної України.

Конституція це основа прогресивної держави, запорука єдності українського народу, гарантія прав і свобод кожного громадянина. Дотримання Основного Закону, прагнення та утвердження в Україні високих соціальних, економічних, гуманітарних стандартів – обов’язок кожного з нас.

Сьогодні ми здійснюємо нашу щоденну роботу в інтересах захисту прав громадян, підтримки та розвитку економіки країни, захисту державності України у всіх сферах діяльності.

У цей день, дати прийняття Основного закону держави, величної дати для кожного українця, бажаю Вам, та Вашим родинам міцного здоров’я,  добра, достатку та мирного неба!

Бажаю всім нам козацької незламності духу, витримки та завзяття до щоденних справ для зміцнення добробуту держави! Адже сьогодні кожний з нас є важливою людиною для перемоги України, для величного майбутнього нащадків.

Слава Україні!

           Героям Слава!

 

Начальник

Головного управління

Держгеокадастру у Львівській області                               Андрій Кавецький