Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем землевпорядника!

Земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися в інтересах прийдешніх поколінь.

Раціональне та прозоре використання землі, її охорона, розвиток земельних відносин, діяльність державних органів в інтересах громадян, якісне та оперативне надання сучасних адмінпослуг залишаються пріоритетними для нашої служби.

Ми з вдячністю згадуємо наших воїнів, які захищали та продовжують свою важливу справу в обороні державності України, українського народу, зокрема, і, з числа працівників землевпорядної сфери. Маємо щоденно пам’ятати про них, їх героїчні вчинки та дбати за відповідальне, якісне здійснення своїх обов’язків на робочих місцях.

Щира вдячність вам за сумлінну працю, фаховість у виконанні службових обов’язків, щоденних робочих питань у не завжди простих умовах.

Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, мудрість та натхнення супроводжують Вас у життєвих справах, а у серцях панує віра у нашу перемогу, любов до рідної землі!

Міцного Вам здоров`я, невичерпної енергії, добра, мирного неба та сил для нових звершень на благо майбутнього України!

 Слава Україні!

Героям Слава!

Начальник

Головного управління Держгеокадастру

У Львівській області                                                             Андрій Кавецький