Вітаю з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!

Бажаю міцного здоров’я, сімейного щастя, добра та благополуччя, миру і злагоди, подальших успіхів у справі захисту, зміцнення та розвитку суверенної, незалежної, демократичної України.

Хай щоденна праця служить зміцненню доброботу України, кожного громадянина, дарує впевненість у майбутньому розквіті України в сім’ї вільних народів світу!

Пам’ятаємо про наш обов’язок оберігати землю, адже земля є Національним багатством України, одним з основних ресурсів економічного розвитку України,  щоби земля була надійною основою для прийдешніх поколінь у розбудові вільної, демократичної держави.

Раціональне та прозоре використання землі, її охорона, розвиток земельних відносин, діяльність державних органів в інтересах громадян, якісне та оперативне надання сучасних адмінпослуг залишаються пріоритетними для нашої служби.

Ми з вдячністю згадуємо наших воїнів, які захищали та продовжують свою важливу справу в обороні державності України, українського народу, і ми маємо щоденно пам’ятати про них, їх героїчні вчинки та дбати за відповідальне, якісне здійснення своїх обов’язків на робочих місцях.

Колективу працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, всім працівникам землевпорядної галузі, їх сім’ям бажаю здоров’я, оптимізму, наснаги, впевненості у власних силах та мирного неба!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

начальник
Головного управління Держгеокадастру
у Львівській області                                            Андрій Кавецький