Вітаю з Днем Державного прапора та 30-ю річницею Дня Незалежності України!

Бажаю міцного здоров’я, сімейного щастя, добра та благополуччя, миру і злагоди, подальших успіхів у справі зміцнення та розвитку суверенної, незалежної, демократичної України.

Хай щоденна праця служить зміцненню доброботу України, кожного громадянина, дарує впевненість у майбутньому!

І не забуваємо про обов’язок оберігати землю, адже земля є Національним багатством України, одним з основних ресурсів економічного розвитку України,  щоби земля була надійною основою для прийдешніх поколінь. Раціональне та прозоре використання землі, її охорона, розвиток земельних відносин, відкритість державних органів для громадян, якісне та оперативне надання сучасних адмінпослуг залишаються пріоритетними для нашої служби.

Ми з вдячністю згадуємо наших воїнів, які захищали та продовжують свою нелегку справу з оборони нашої державності на Сході України, і ми маємо щоденно пам’ятати про них, їх героїчні вчинки та дбати за відповідальне здійснення своїх обов’язків.

Колективу працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, всім працівникам землевпорядної галузі, їх сім’ям бажаю здоров’я, оптимізму, наснаги, впевненості у власних силах та вагомих досягнень у професійній сфері.

Слава Україні!

Героям Слава!

 

начальник
Головного управління Держгеокадастру
у Львівській області                                                            А.Кавецький