14 березня 2024 року, в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбувся публічний звіт в. о. Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Дмитра Макаренка за 2023 рік.

Під час виступу Дмитро Макаренко презентував основні підсумки року: проведені заходи, виконані завдання та їх результати у сфері національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД), земельних відносин, землеустрою, у сфері Державного земельного кадастру, запобігання та виявлення корупції, зокрема заходи з реалізації Державної антикорупційної програми, та про інші питання діяльності Держгеокадастру у 2023 році.

Публічний звіт про роботу Держгеокадастру за 2023 рік: за посиланням.

Також в. о. Голови Держгеокадастру озвучив ключові завдання служби на 2024 рік, зокрема: створення автоматизованої системи публічного моніторингу земельних відносин; забезпечення розробки програмного забезпечення геоінформаційної системи масової оцінки земель у складі Державного земельного кадастру з метою створення умов для реалізації пілотного проекту щодо запровадження масової оцінки земель; перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель в електронний (цифровий) вигляд; адміністрування та повноцінний перехід до промислової версії національного геопорталу НІГД; створення та оновлення наборів базових геопросторових даних (цифрові топографічні карти М 1:10 000, М 1:25 000).

Держгеокадастр дякує всім представникам громадських об’єднань, експертам галузі, медіа, які долучилися до обговорення публічного звіту.

Детальніше – у записі за посиланням.