Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжується співпраця та взаємодія з Центрами надання адміністративних послуг щодо надання адмінпослуг з питань ведення державного земельного кадастру.

Зокрема, з усіма ЦНАП-ами Львівщини укладено угоди про співпрацю, налагоджено надання послуг через ЦНАП-и за допомогою е-сервісів Держгеокадастру. Зокрема цього року налагоджено співпрацю з новоствореними такими центрами 5-ти територіальних громад Львівщини.

«Налагодження та підтримка взаємодії з надання послуг Держгеокадастру через систему Центрів надання адмінпослуг та е-сервісів Держгеокадастру перш за все зменшило кількість та необхідність візитів громадянина до чиновників, пришвидшило надання послуг, зробило е-послуги зрозумілими та доступними для громадян, а відповідно і зменшило корупційні ризики через  забезпечення роботи системи електронного надання послуг»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також працівниками Головного управління Держгеокадастру проводяться навчання для адміністраторів ЦНАП при районних державних адміністраціях та органів місцевого самоврядування.

Довідково: відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України 16 травня 2014 року №523-р, яким затверджено перелік найпопулярніших серед громадян і бізнесу адміністративних послуг, кадастрові реєстратори Держземагентства Львівщини розпочнуть надання всіх адмінпослуг через Центри надання адміністративних послуг з 1 січня 2015 року.