Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжується співпраця та взаємодія з Центрами надання адміністративних послуг щодо надання адмінпослуг з питань ведення державного земельного кадастру.

Загалом, з усіма ЦНАП-ами Львівщини укладено угоди про співпрацю, налагоджено надання послуг через ЦНАП-и за допомогою е-сервісів Держгеокадастру. Зокрема, цього року, налагоджено співпрацю з новоствореними такими центрами 9-ти територіальних громад Львівщини.

«Налагодження та підтримка взаємодії з надання послуг Держгеокадастру через систему Центрів надання адмінпослуг та е-сервісів Держгеокадастру перш за все зменшило кількість та необхідність візитів громадянина до чиновників, пришвидшило надання послуг, зробило е-послуги зрозумілими та доступними для громадян, а відповідно і зменшило корупційні ризики через  забезпечення роботи системи електронного надання послуг»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також працівниками Головного управління Держгеокадастру проводяться навчання для адміністраторів ЦНАП при органах місцевого самоврядування.