Впродовж січня-травня 2024 року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 72 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більше половини адмінпослуг (65%) надано безоплатно», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Найбільша кількість послуг – понад 32 тис. стосувалася Державної реєстрації земельної ділянки (з видачею витягу з Державного земельного кадастру). Також фахівці надали майже 22 тис. відомостей з Державного земельного кадастру та понад 5 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС або отримати відповідну послугу через ЦНАП.