Упродовж 2020 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровано 153502 земельні ділянки в Національній кадастровій системі. Відзначимо, що майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно. Нагадую, що згідно рішення Уряду, процес утворення нових територіальних органів Держгеокадастру триває, але ми все зробимо для того щоби для громадян цей процес відбувся непомітно, без втрати рівня надання послуг, доступу та користування електронними послугами Держгеокадастру», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, у 2020 році, до територіальних органів Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 246 тис. (246329) заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 243 тис. (243276) заяв, або 99 % від їх загальної кількості. Також внесено 337 відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць (населених пунктів).

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області, за минулий рік, опрацьовано понад 68 тис. заяв про видачу таких витягів.

Також відзначимо що Львівщина займає лідируючі позицію по Україні з наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки, права на які виникли до 1 січня 2013 року, загалом внесено відомості про 34,9 тис. таких земельних ділянок, що відображено у річному звіті Держгеокадастру.

Загалом по Львівській області внесено відомості про 1,28 млн. земельних ділянок до Державного земельного кадастру.