З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками учасники бойових дій (АТО/ООС) та їх сім’ї отримали у власність 7339 земельних ділянок розташованих на території Львівської області, загальною площею 4833,2 га. Ділянки призначені для садівництва, ведення особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва.

«Виділення земельних ділянок захисникам України є одним з пріоритетних питань визначених Головою Держгеокадастру Романом Лещенко в роботі нашої служби, особливу увагу приділяємо родинам загиблих Героїв… Рішення щодо надання земельних ділянок приймаємо у співпраці з представниками Ради ветеранів України, громадськими організаціями, які представляють інтереси учасників бойових дій та їх рідних»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Учасники бойових дій (АТО/ООС) приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (4560 земельних ділянок), особистого селянського господарства (930 земельних  ділянок) та індивідуального дачного будівництва (142 земельні ділянки).

Найбільше земельних ділянок було надано у Пустомитівському (1113 земельних ділянок) та Жовківському (983 земельні ділянки) районах Львівської області.

Загалом, Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, надано учасникам АТО/ООС та членам їх сімей 12043 дозволів на розробку документації із землеустрою, на землі загальною площею 8321 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Довідково:

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці “Інформація для учасників бойових дій (АТО/ООС) та членів їх сімей” (http://lvivska.land.gov.ua/ato/)

Нагадуємо, що безоплатна приватизація здійснюється громадянами України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення.