Завдяки проведеному земельному аукціону з продажу прав оренди восьми земельних ділянок щорічний прибуток місцевих громад збільшиться на 84 тисячі гривень.

На земельному аукціоні, що відбувся 25 червня у м. Львові, продано право оренди 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 98 га.

Всього, за період оренди цих земельних ділянок (7-10 років), до місцевих бюджетів надійде понад 1,1 млн.грн.

«При організації аукціонів ми намагаємось залучити якнайбільше потенційних покупців, що забезпечує кращу ціну оренди. В результаті зростають і можливості місцевих рад з розвитку територій громад,  забезпечується прозорість у використанні земельних ресурсів на місцях»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

За результатами земельного аукціону переможці уклали середньострокові договори оренди земельних ділянок на 7-10 років. Найбільше учасників аукціону зацікавила земельна ділянка розташована на території Верхньобілківської сільської ради Пустомитівського району. Під час торгів вартість її річної оренди зросла в чотири рази (від 12 до 59 тис.грн.).

Відзначимо, що права оренди цих земельних ділянок вже неодноразово виставлялися на аукціон раніше у 2019 та 2020 роках, але не були продані через відсутність зацікавлених покупців.

 

Довідково:

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) Держгеокадастром Львівщини заплановано провести 30 червня 2020 року.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.