Впродовж 2021 року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 254 тис адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

Безоплатно громадянам було надано понад 189 тис адміністративних послуг (або 74 % від всіх наданих послуг) Держгеокадастру. Також понад 64 тис послуг фахівці Держгеокадастру надали на платній основі, за ці послуги надійшло 6,77 млн грн до місцевих бюджетів Львівщини.

«Нашими працівниками минулого року опрацьовано понад 254 тис. звернень щодо надання адмінпослуг пов`язаних з веденням Державного земельного кадастру. Цього показника вдалось досягнути за допомогою добору кваліфікованих кадрів, навчання фахівців, надання переліку послуг Держгеокадастру доступних в режимі онлайн»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Серед адмінпослуг, які надаються безоплатно, найбільше запитів надійшло щодо державної реєстрації земельної ділянки (156335).

Також державні кадастрові реєстратори опрацювали 51829 запитів  щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що становить 80 % від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.