Впродовж січня-травня 2021 року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 92,6 тис. адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

Безоплатно громадянам було надано понад 68,8 тис. адміністративних послуг (або 74 % від всіх наданих послуг) Держгеокадастру. Також понад 23 тис. послуг фахівці Держгеокадастру надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 2,88 млн. грн. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

«Нашими працівниками цього року опрацьовано понад 92 тис. звернень щодо надання адмінпослуг пов`язаних з веденням Державного земельного кадастру. Цього показника вдалось досягнути за допомогою добору кваліфікованих кадрів,  навчання фахівців, надання переліку послуг Держгеокадастру доступних в режимі онлайн»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Серед адмінпослуг, які надаються безоплатно, найбільше запитів надійшло щодо державної реєстрації земельної ділянки (57 236).

Також державні кадастрові реєстратори опрацювали 19 725 запитів щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що становить 83 % від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.