Геодезія та картографія

Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого наказом Держгеокадастру від 30.11.2018 № 223, силами відділів державного геодезичного нагляду Головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві у 2019 році було заплановано проведення 323 планових перевірки суб’єктів господарювання у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

За 2019 рік Відділом державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Львівській області було заплановано 14 перевірок  суб’єктів господарювання у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності (1 запланована перевірка не відбулась у зв’язку з припиненням господарської діяльності суб’єкта господарювання та 1 перевірка проведена іншою областю).

Інформація про стан здійснення планових перевірок занесена у повному обсязі до Пілотного модуля системи заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС (https://inspections.gov.ua).

завантажити в xlsx інформацію про результати здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за топографо-геодезичною і картографічною діяльністю здійснені Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області в 2019 році