Від початку цього року, експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 13244 проєкти землеустрою. Позитивно розглянуто понад 81% цих проєктів.

У серпні прийнято до опрацювання з інших областей 2258 документацій, з них позитивно розглянуто 1889 (84%). За період з 25 по 28 серпня експертами Держгеокадастру у Львівській області розглянуто понад 1000 проєктів землеустрою, які надійшли на погодження за принципом екстериторіальності.

«Розгляд проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності усунув додаткові контакти громадян з чиновниками та має антикорупційний ефект. Також, цього року, в Головному управлінні зросла кількість сертифікованих експертів, що дозволило збільшити кількість розглянутих документацій, які надходять через онлайн-сервіс Держгеокадастру», — зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

У 2020 році кількість фахівців, які пройшли навчання, сертифікувалися за фахом експерта та працюють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області зросла до 43 осіб. Це дозволило збільшити кількість розглянутих заяв та пришвидшити терміни розгляду документацій, які надходять за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.