Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжується робота з перетворення матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму.

Зокрема, з червня 2022 року, перетворено в електронну форму більше 106 тисяч таких документацій на території Львівської області, ця робота здійснюється постійно. Впродовж цього року землевпорядниками Львівщини  опрацьовано більше 30 тисяч документацій.

«Оцифрування паперових документацій – один з кроків України при переході до цифрового урядування, сприятиме подальшому розвитку земельних відносин, додатково усуває корупційні ризики, створить зручні умови для громадян при зверненні за потрібними матеріалами.

Також відзначу роботу наших працівників, які в середньому, за один робочий день, сканують близько 300 таких документацій, щоби більш зрозумілим був об’єм роботи працівників Держгеокадастру, зауважу, що лише одна документація може містити понад 300 аркушів, кожний з яких необхідно перенести в електронну форму»- зазначає Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

За період з 1 до 15 травня 2023 року, впродовж останніх двох тижнів, працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області забезпечено перетворення більше 3-ох тисяч матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить:

– оперативний та швидкий пошук;

– зниження корупційних ризиків; – введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.