Працівниками головного управління Держгеокадастру у Львівській області здійснюється робота з перетворення матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму з червня цього року, відповідно до доручення Сергія Завадського, в.о. Голови Держгеокадастру.

За цей час перетворено в електронну форму більше 58 тисяч таких документацій на території Львівської області, ця робота здійснюється постійно, лише за останній тиждень землевпорядниками Львівщини  опрацьовано майже 2,7 тисячі документацій.

«Оцифрування паперових документацій – один з кроків України при переході до цифрового урядування, сприятиме подальшому розвитку земельних відносин, додатково усуває корупційні ризики, створить зручні умови для громадян при зверненні за потрібними матеріалами»- зазначає Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить:

– оперативний та швидкий пошук;

– знизить корупційні ризики;

– введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

 

Довідково:

Державний фонд  документації  із  землеустрою та оцінки земель формується  на основі збору,  обробки,  обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою.

Положення  про  Державний  фонд  документації  із землеустрою затверджено постановою  Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553.

Юридичні та фізичні особи   мають   право   користуватися матеріалами  Державного  фонду  документації  із   землеустрою   з дотриманням вимог Закону України «Про землеустрій»,  «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.