Працівниками головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжується робота з перетворення матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму. Станом на 16 жовтня цього року, оцифровано 135786 матеріалів, з них понад 5 тисяч документацій із землеустрою та оцінки земель оцифровано впродовж останніх трьох тижнів.

«Оцифрування паперових документацій – один з кроків України при переході до цифрового урядування, сприятиме подальшому розвитку земельних відносин, додатково усуває корупційні ризики, створить зручні умови для громадян при зверненні за потрібними матеріалами»- зазначає Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом, впродовж 2023 року, землевпорядниками Львівщини  опрацьовано понад 60 тисяч таких документацій.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить:

– оперативний та швидкий пошук;

– зниження корупційних ризиків;

– введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

Юридичні та фізичні особи   мають   право   користуватися матеріалами  Державного  фонду  документації  із   землеустрою   з дотриманням вимог Закону України «Про землеустрій»,  «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.