Від початку 2023 року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано більше 61 тисячі адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Відзначимо що більшість адмінпослуг було надано фахівцями Дергеокадастру безоплатно (87,6 % від всіх наданих послуг). Також за послуги, які надаються на платній основі, надійшло більше 850 тис грн до місцевих бюджетів громад. Користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС або отримати відповідну послугу через ЦНАП.