На земельному аукціоні, організованому за участю Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, що відбувся 15 вересня, продано право оренди 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 492,5 гектара. Стартовий розмір річної орендної плати цих ділянок становив 0,6 млн. грн, в результаті торгів ціна оренди зросла до 1,6 мільйонів гривень.
Найбільша боротьба відбулась за право оренди земельної ділянки площею 200 га, розташованої на території Павлівської сільської ради Радехівського району Львівської області. Під час аукціону вартість її річної оренди зросла втричі,- з 267 до 813 тисяч гривень. Також відзначимо, що це найдорожчий продаж права оренди с/г землі на Львівщині, за час проведення таких земельних аукціонів.
«Від початку 2015 року це вже дев`ятий земельний аукціон, організований фахівцями Держгеокадастру Львівщини. За результатами цих аукціонів спостерігаємо збільшення зацікавленості потенційних покупців, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. В результаті робота чиновників обертається значними додатковими надходженнями до місцевих бюджетів»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.
Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області заплановано провести 8 жовтня цього року. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.

Мовою цифр:
За результатами попередніх земельних аукціонів, що відбулися 2015 року, було реалізовано право оренди 66 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1862,1 гектара терміном на 14 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 3,8 мільйона гривень.

Довідково:
Фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах, відповідно до частини 5 статті 136 Земельного кодексу України, здійснювалося за рахунок коштів виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат переможцем земельних торгів.