Aukcion_2014Цього року на території Львівської області продано право оренди 54 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 14 років, загальною площею 1358,6 га. Переможцями у боротьбі за право оренди цих земель вже перераховано 2,4 млн.грн. орендної плати за цей рік до місцевих бюджетів.

«Цього року фахівцями Держгеокадастру Львівщини було організовано вісім земельних аукціонів. Результати проведених аукціонів свідчать про збільшення кількості інвесторів, готових вкладати гроші у ведення агробізнесу на території Львівщини»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Завдяки проведенню аукціонів розмір орендної плати за землю збільшився майже втричі від 0,8 млн.грн. стартової ціни до 2,4 млн.грн.

Переможцями у боротьбі за право оренди земель на Львівщині переважно стають місцеві агровиробники, відомі сільськогосподарські компанії, агропідприємства, місцеви фермери які мають багаторічний досвід роботи у аграрному бізнесі.
Також одним з орендаторів стало агропідприємство з Закарпаття: «Ми вперше беремо в оренду землю на Львівщині. Займаємось органічним землеробством. Вирощуємо технічну коноплю, пшеницю, корми для корів. Орендуємо на перспективу розвитку»,- відзначив Павло Тизеш, власник агрофірми.

Довідково:

Наступний земельний аукціон заплановано на 15 вересня 2015 року. До продажу права оренди пропонується 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 512,8 га. Земельні ділянки розташовані на території Мостиського (6), Миколаївського(1), Буського (1), Самбірського (3) та Радехівського (2) районів області.
Детальніше з інформацією про пропоновані земельні ділянки, інші земельні аукціони можна ознайомитись на сайті Держгеокадастру України.