На земельному аукціоні з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, що відбувся 19 квітня цього року, було продано право оренди 5 земельних ділянок загальною площею 59,8 га. Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 0,26 млн. грн. (що у 12,6 рази перевищило стартову ціну продажу), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

 «Проведення земельних торгів з продажу права оренди земель сприяє максимальній відкритості та прозорості у використанні сільськогосподарських земель агровиробниками. Відкрите використання земель, права оренди яких продається на аукціонах, допомагає громадам наповнити місцеві бюджети та раціонально задіяти ці землі»,- зазначає   Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також під час цього аукціону відбувся найдорожчий продаж права оренди с/г земель державної власності на території Львівщини цього року. Було продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), площею 23,0 га, розташованої на території Скелівської сільської ради Старосамбірського району Львівської області. Розмір річної плати за користування цією земельною ділянкою перевищив стартову ціну продажу права оренди у 51 раз та становить понад 251 тис.грн (408% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради.

Загалом, за результатами земельних аукціонів, які були організовані головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області та відбулися у 2021 році, було продано право оренди 73 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства, загальною площею 1204 га. Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,022 млн.грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.