За результатами земельних аукціонів, які були організовані головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області та відбулися у 2021 році, було продано право оренди 23 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства, загальною площею 493 га.

Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 2,1 млн. грн. (47,7% від нормативної грошової оцінки цих ділянок), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

«Проведення земельних торгів з продажу права оренди земель сприяє максимальній відкритості та прозорості у використанні сільськогосподарських земель агровиробниками. Відкрите використання земель, права оренди яких продається на аукціонах, допомагає громадам наповнити місцеві бюджети та раціонально задіяти ці землі»,- зазначає   Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Найдорожчий продаж права оренди цього року відбувся з аукціону, який було проведено 23 лютого цього року. Було продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), площею 15,5 га, розташованої на території Чернівської сільської ради Мостиського району Львівської області. Розмір річної плати за користування цією земельною ділянкою перевищив стартову ціну продажу права оренди у 36,5 разів та становить понад 110 тис. грн. (292% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради.

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.

Також анонси найближчих земельних аукціонів розміщено на офіційному сайті головного управління Держгеокадастру у Львівській області в рубриці «Земельні аукціони».