За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися цього тижня (3 та 5 липня), було продано право оренди 4 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 23,2 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками за результатами торгів, становить 295,2 тис.грн., який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Найдорожче було продано право оренди земельної ділянки за 280,1 тис.грн. розташованої на території Татаринівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту, стартова ціна лота – 28,6 тис.грн.), площею 43,7 га. За результатами земельних торгів орендна плата зросла майже в 10 разів, а відсоток від нормативної грошової оцінки зріс з 8% до 78%.

Наступні земельні торги з продажу прав оренди планується провести 13, 19, 24 та 26 липня 2018 року. На продаж буде виставлено право оренди 25 земельних ділянок загальною площею 329,9 га. Земельні ділянки розташовані на території Бродівського, Жовківського, Миколаївського, Сокальського та Радехівського районів Львівської області. Стартова ціна лотів – 270,2 тис.грн. (8% від їх нормативної грошової оцінки).

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.

Додаткова інформація про земельні ділянки