Вітаємо працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, управлінь та відділів Держгеокадастру у районах та містах Львівщини, землевпорядників місцевих рад, працівників землевпорядних організацій, а також всіх хто обрав своїм фахом та працює у цій почесній та відповідальній галузі землевпорядкування з професійним святом –

                        Днем землевпорядника!

В Україні, де земля є не просто ресурсом, а частиною національної ідеї, професія землевпорядника має високий статус та накладає значну відповідальність. Адже розвиток суспільства у всі часи був поєднаний з землею,- основою національного багатства будь-якої держави. Наше спільне завдання – забезпечити раціональне використання землі, збереження її якості. Ваш професіоналізм – запорука того, що земельні відносини, як складова національної економіки, будуть лише розвиватися та стануть однією з передових галузей.

Шановні колеги! Ваша праця, високий професіоналізм, у поєднанні з принциповістю та наполегливістю із залученням нових технологій в роботі, відкритістю своєї роботи для громадськості є запорукою ефективної реалізації державної політики у галузі земельних відносин.

Щиро бажаємо Вам і Вашим сім’ям щастя, здоров’я, добра та благополуччя!

Начальник

головного управління Держгеокадастру

у Львівській області                                                                    А. Петришин

 

Голова

Львівської обласної Спілки землевпорядників                      Р. Тхір