Від початку цього року фахівці Головного управління Держгеокадастру у  Львівській  області видали фізичним та юридичним особам 50509 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

 «Нормативна грошова оцінка земель безпосередньо впливає на ріст  надходжень до місцевих бюджетів, і одночасно зростає спроможність громад у вирішенні питань їх подальшого розвитку. Також, відзначу, що більшість витягів формується та видається громадянам онлайн, що додатково усуває корупційні ризики, створює зручні умови для громадян при зверненні за потрібними матеріалами у разі наявності всіх місцевих матеріалів»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

 Відзначимо, що більшість виданих витягів (36366, або 72%) було замовлено у режимі онлайн.

Довідково:

Автоматизована видача витягів з технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів функціонує з 2019 року.

Аналогічний функціонал запроваджено у жовтні 2022 року для формування та видачі витягів із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів.

Відзначимо, що автоматична видача витягів з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів можлива виключно по тих населених пунктах, відомості про нормативну грошову оцінку яких внесено до відомостей Державного земельного кадастру.