Шановні колеги!

Вітаю всіх працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, землевпорядників місцевих рад Львівщини, працівників держпідприємств сфери управління Держгеокадастру, а також всіх хто обрав своїм фахом та працює у почесній та відповідальній галузі землевпорядкування з професійним святом – Днем землевпорядника!

Ваша праця, високий професіоналізм, у поєднанні з принциповістю та наполегливістю із залученням новітніх технологій в роботі, відкритістю своєї роботи для громадськості, людяністю та компетентністю у спілкуванні з громадянами, стали запорукою ефективної реалізації державної політики у галузі земельних відносин.

Символічно професійне свято ми відзначаємо з початком весни. Початком відродження природи після зимової перерви. Власне навесні оживає Земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, професійність у виконанні службових обов’язків, щоденних робочих питань. Бажаю Вам та Вашим родинам добра і достатку, сил та наснаги для нових досягнень. Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, мудрість та натхнення супроводжують Вас у життєвих справах, а у серцях панував гарний настрій та любов до рідної землі.

Міцного Вам здоров`я, стабільності у всіх сферах життя, наснаги для здійснення мрій !

 

Начальник

Головного управління Держгеокадастру

У Львівській області                                                             Андрій Кавецький