Цьогоріч на Львівщині, напередодні професійного свята – Дня землевпорядника, вже вчетверте проведено турнір з міні-футболу серед команд працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області та підприємств, організацій які працюють у сфері землевпорядкування та кадастру.

Одноденний турнір з міні-футболу серед працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, землевпорядних організацій відбувся у м.Мостиська, 2 березня 2019 року.

Загалом у турнірі взяло участь п’ять команд утворених з працівників апарату Головного управління, працівників Мостиського та Самбірського відділів головного управління, об`єднана команда до складу якої увійшли працівники інших територіальних відділів головного управління (Городоцького, Дрогобицького, Кам’янка-Бузького, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів), а також дві команди які було утворено працівниками приватних землевпорядних організацій.

Перемогу виборола команда працівників землевпорядної організації –  ТзОВ «Ордо Плюс», яка зайняла перше місце в турнірі.

Друге місце здобула команда Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Третє місце виборола команда до складу якої увійшли працівники територіальних відділів головного управління у Городоцькому, Дрогобицькому, Кам’янка-Бузькому, Сколівському, Старосамбірському та Турківському районах.

Відзначено команди ТзОв «Терразем» та команди працівників Мостиського та Самбірського відділів Головного управління за активну участь та ініціативність у проведенні турніру.

Довідково:

Спортивний захід проводиться щорічно профспілковим комітетом Головного управління Держгеокадастру у Львівській області з метою пропаганди активного та здорового способу життя з 2016 року.