Сьогодні, 27 червня, у м.Львові відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему «Публічна влада та публічне управління в контексті конституційної реформи» для працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Семінар організовано та проведено Управлінням персоналу Головного управління. На запрошення начальника управління персоналом Касприк Вікторії Ростиславівної у проведенні семінару для держслужбовців брали участь перший заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при президентові України Сушинський Олександр Іванович та начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях Коваль Ярослав Богданович.

Також, Ярослав Коваль начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях, акцентував увагу на важливості питання вдосконалення системи підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, популяризації і підвищення престижу державної служби серед молоді.

Учасники семінару мали можливість поставити запитання та отримати відповіді від доповідачів щодо актуальних питань проходження державної служби та новацій у сфері законодавства про державну службу. За результатами семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації державного зразка.