24 січня, у м.Львові, проведено виробничу нараду Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Нарада відбулась під головуванням Ірини Крук, в.о. начальника Головного управління, за участю керівників структурних та територіальних підрозділів.

На нараді розглянули питання інвентаризації земель на території Львівської області та внесення відповідних даних про них до бази Держземкадастру, організації проведення земельних аукціонів з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, підготовки та надання адмінпослуг у взаємодії з ЦНАП-ами.

Окремо на нараді обговорили питання забезпечення учасників АТО/ССО земельними ділянками на території Львівщини. Керівникам територіальних органів Держгеокадастру доручено продовжити цю роботу, якнайшвидше оновити інформацію про масиви земель, активізувати роботу з місцевими радами щодо пошуку нових земельних ділянок, що можуть бути передані у власність військовим, які брали та ще беруть участь в бойових діях на Сході державі.

Також під час наради розглянуто та обговорено інші виробничі питання, зокрема про оцифрування документацій із землеустрою, стан виконання окремих доручень Держгеокадастру.