З 18 березня до 18 квітня, працівники органів Держгеокадастру у районах і містах Львівської області взяли участь у заходах з проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою та проведення Дня Довкілля у взаємодії з місцевими райдержадміністраціями, лісівниками Львівщини, органами місцевого самоврядування.

 

Загалом, в рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою на території Львівської області, працівники Головного управління впорядковали території парків, скверів, алей, загальною площею майже 2 га, висадили 500 дерев у межах лісфонду (у Жовківському та Радехівському районах) та 80 дерев у межах населених пунктів, висадили 60  кущів, ліквідували 6 стихійних сміттєзвалищ та очистили від сміття майже 3  км берегів водойм, розчистили та впорядкували 2 джерела. Також працівники впорядкували території прилеглі до адмінприміщень за місцерозташуванням віділлів Держгеокадастру у районах та містах області.

Також працівників головного управління Держгеокадастру у Львівській області залучали до впорядкування смуг відводу доріг загального користування. Ними було прибрано майже 2 км смуг відводу доріг загального користування, очищено від заростання 0,4 км.

Додатково до заходів залучались працівники державних підприємств сфери управління Держгеокадастру, зокрема: ЛРФ «Центру ДЗК», ЛНДтП «Інститут землеустрою», «Західгеодезкартографія», якими прибрано території прилеглі до належних їм адмінприміщень та впорядковано робочі місця.

Заходи відбулись у рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля на території Львівщині відповідно до Розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації.