21 листопада 2019 року, у приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Львівській області відбувся особистий прийом громадян  начальником Головного управління,- Андрієм Кавецьким.

На прийом до керівника Головного управління за вирішенням земельних питань звернулось 4 громадян.

Всім громадянам, які звернулись до керівництва Головного управління, надано вичерпні відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства.

«Наша мета бути відкритими для людей, посадовці кожного підрозділу мають бути доступними для громадян, у яких виникають питання щодо вирішення земельних питань. Щоби зменшити кількість проблемних питань у громадян, ще на етапі їх виникнення, Держгеокадастр робить все для  зменшення кількості контактів громадян з чиновниками, зокрема особлива увага приділяється розширенню спектру надання онлайн послуг та дотримання термінів їх виконання»,- відзначив Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Для надання вичерпної інформації, роз`яснень громадянам  було залучено керівників структурних та територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Довідково: З графіком особистого та виїзного прийому керівництва Головного управління Держгеокадастру у Львівській області можна ознайомитись у рубриці «Графік прийому». Також інформацію про прийом громадян керівництвом Головного управління можна отримати у секторі звернень громадян та доступу до публічної інформації за номером телефону (032) 236-88-25.