За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися цього року, було продано право оренди 53 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 773 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 3,9 мільйона гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини (ціна продажу перевищила стартову у 4,3 рази, стартова ціна лотів – 0,9 млн.грн.).

За результатами останнього аукціону, який відбувся 13 травня, було продано право оренди 4-ох ділянок, площею 62 га, за ціною 675 тисячі гривень (стартова ціна – 74 тис.грн.). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла в 9 разів.

Земельні ділянки розташовані у Жидачівському районі Львівської області.

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.