Представники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області взяли участь в роботі круглого столу в рамках реалізації програми підтримки реформ Держгеокадастру сільськими громадами у Львівській області за організації Всеукраїнської асоціації громад (ВАГ) та підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Захід відбувся за участі представників Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, представників громад Львівщини, залучених експертів в реалізації цього проєкту. Зустріч була присвячена обговоренню нового земельного законодавства, політико-правовим підходам та інструментам ресурсного забезпечення сільського розвитку.

Також під час круглого столу відбулось спілкування у форматі питання-відповіді з практичних питань застосування земельного законодавства на місцях. На питання було надано відповіді еспертами проєкту та представниками Держгеокадастру Львівщини.

Круглий стіл проведено з метою сприяння органам місцевого самоврядування сільських громад у розширенні їх участі у формуванні державної політики у сфері земельних відносин, проведенні інституційної реформи Держгеокадастру, підтримці комплексної земельної реформи та децентралізації в Україні, а також у захисті інтересів  органів місцевого самоврядування у сфері землеустрою.