Сьогодні, 29 березня, відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Колегія відбулась за участю О.Софієнка, – заступника директора департаменту – начальника відділу державного геодезичного нагляду Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, керівництва головного управління Держгеокадастру у Львській області, керівників структурних підрозділів Держгеокадастру у районах та містах Львівської області, державних підприємств сфери управління Держгеокадастру,

 

представників громадськості: 

Р.Скіри,- голови громадської ради при головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області та Я.Мандрука,- представника громадської ради.

 

 

Колегією розглянуто питання:

  1. Про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за 2018 рік.
  2. Про роботу Відділу у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за 2018 рік.
  3. Про роботу Відділу у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за 2018 рік.
  4. Про стан продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності та про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».
  5. Про стан підготовки та проведення планових заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та ведення Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).
  6. Про стан виконання планів роботи Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за 2018 рік, та забезпечення стягнення шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого ґрунту) без спеціального дозволу за 2017-2018 роки.
  7. Про перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний (цифровий) вигляд.
  8. Про координацію роботи державних підприємств.
  9. Про стан проведення державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки.
  10. Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів  розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.

Після детального розгляду питань порядку денного учасники колегії обговорили актуальні питання роботи на 2019 рік.