У м. Львові, 20 вересня, відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Колегія відбулась за участю Д.Башлика,- директора Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, керівництва головного управління Держгеокадастру у Львській області, керівників структурних підрозділів Держгеокадастру у районах та містах Львівської області, державних підприємств сфери управління Держгеокадастру, представників громадськості: Р.Скіри,- голови громадської ради при головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області та Я.Мандрука,- представника громадської ради.

Колегією розглянуто питання:

  1. Про стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області за І півріччя (8 місяців) 2018 року.
  2. Про стан виконання доручення Держгеокадастру від 11.07.2018 № 22-28-0.19-7632/2/18 стосовно здійснення представництва інтересів держави в адміністративних та господарський судах з метою усунення порушень вимог земельного законодавства, та про виконання наказу Держгеокадастру від 27.07.2018 № 109 щодо здійснення контролю за справлянням надходжень до бюджету коштів за кодами бюджетної кваліфікації 21081100, 21110000, 24062200.
  3. Про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.
  4. Про стан надання Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області адміністративних послуг в сфері Державного земельного кадастру.
  5. Про стан виконання робіт з дообстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу та результатів здійснення вибіркової перевірки якості обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу.
  6. Про координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна.
  7. Про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО.
  8. Про стан заходів щодо запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.
  9. Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.