Упродовж 2020 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровано 92384 земельних ділянок в Національній кадастровій системі. Відзначимо, що майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру. З цієї кількості, лише впродовж останнього місяця, було зареєстровано понад 10 тисяч земельних ділянок.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється працівниками постійно. Це забезпечує якісне та оперативне надання послуг громадянам, мінімізує кількість контактів з чиновниками, сприяє встановленню прозорих земельних відносин в Україні», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, цьогоріч (станом на 18 вересня), до територіальних органів Львівської області надійшло понад 152 тис. (152107) заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 150 тис. (150293) заяв, або 99 % від їх загальної кількості. Також внесено 60 відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області, від початку року, опрацьовано понад 45 тис. заяв про видачу таких витягів. З них більше 4 тис. заяв опрацьовано впродовж останнього місяця.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.