За три місяці 2020 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували більше 30 тисяч земельних ділянок (30768) в Національній кадастровій системі. Відзначимо, що за останній тиждень майже всі заяви (96%) надійшли за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Загалом, 2020 року (станом на 27 березня), до органів земельних ресурсів Львівської області надійшло 52819 заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 51241 заяв, або 97 % від їх загальної кількості.

Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру. Загалом по області за останні три місяці опрацьовано більше 20 тисячі заяв (20429) про видачу таких витягів.

Довідково:

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України є відкритими та опубліковані в мережі інтернет «Публічна кадастрова карта» (https://newmap.land.gov.ua). Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за її місцезнаходженням.