Від початку 2019 року до органів земельних ресурсів Львівської області надійшло 153761 заява про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 152635 заяв, або 99 % від їх загальної кількості.

З них, опрацьовано більше 80 тисяч заяв про реєстрацію земельних ділянок, або 99 % від загальної кількості заяв про надання цієї послуги Держгеокадастру.

Найбільше громадяни звертались до Держгеокадастру за реєстрацією земельних ділянок у Жовківському (зареєстровано 7348 ділянок), Пустомитівському (зареєстровано 6593 ділянок), також понад чотирьох тияч земельних ділянок було зареєстровано у Буському, Перемишлянському, Радехівському, Самбірському, Сокальському та Яворівському районах Львівської області.

Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру. Загалом по області опрацьовано більше 27 тисяч заяв (100% від загальної кількості) про видачу таких витягів. Найбільша кількість таких заяв надійшла та була опрацьована у Пустомитівському (3426), Жовківському (2831) та Сокальському (2501) районах Львівщини.

Довідково:

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.