Від початку 2019 року до органів земельних ресурсів Львівської області надійшло 106644 заяви про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 105738 заяв, або 99 % від їх загальної кількості.

З них, опрацьовано більше 54 тисяч заяв про реєстрацію земельних ділянок, або 98 % від загальної кількості заяв про надання цієї послуги Держгеокадастру.

Найбільше громадяни звертались до Держгеокадастру за реєстрацією земельних ділянок у Жовківському (зареєстровано 5198 ділянок), Пустомитівському (зареєстровано 4300 ділянок), також понад трьох тияч земельних ділянок було зареєстровано у Перемишлянському, Радехівському, Самбірському, Сокальському та Яворівському районах Львівської області.

Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру. Загалом по області опрацьовано більше 27 тисяч заяв (100% від загальної кількості) про видачу таких витягів. Найбільша кількість таких заяв надійшла та була опрацьована у Пустомитівському (2228), Жовківському (1908) та Сокальському (1837) районах Львівщини.

Довідково:

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.