Народився 1983 року (смт Млинів Млинівського району Рівненської області).

Навчався у Львівському державному аграрному університеті за спеціальністю «Землевпорядкування і кадастр» (2006), кваліфікація – «Інженер з землевпорядкування та кадастру» та за спеціальністю «Економіка і підприємство» (2007), кваліфікація – «Фінанси».

 

 

Трудову діяльність розпочав 2006 року у м. Львові з посади Інженера-землевпорядника.

З 2008 року по 2011 рік працював у комерційних компаніях на управлінських  посадах (м.Київ).

Кар`єру в землевпорядній службі розпочав з посади Інженера Львівського міського виробничого відділу державного підприємства ЛРФ «Центр державного земельного кадастру» (вересень 2011р.), пізніше працював на посаді начальника цьогго підприємства до березня 2015 року.

У 2015 році брав участь у кадровому конкурсі на посаду начальника головного управління Держгеокадастру у Львівській області та успішно склав письмові іспити, пройшов співбесіду з конкурсною комісією Держгеокадастру України (15 червня 2015р.). За результатами іспитів та співбесіди був рекомендований Комісією на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Погоджений на посаду начальника головою Львівської облдержадміністрації.

Працював начальником головного управління Держгеокадастру у Львівській області з червня 2015 року по вересень 2017 року.

Поновлений на посаді начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області наказом Держгеокадастру України від 15 травня 2020 року, № 115-то.

 

Одружений, має сина.

Позапартійний.

Депутатом не обирався, стягнень немає.