Від початку цього року експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 4244 проєкти землеустрою. Із цієї кількості, позитивно розглянуто 3500 (82,5%) проєктів землеустрою.

Зокрема у лютому 2021 року експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 2208 проєктів землеустрою. З яких надано 1813 висновків про погодження  документацій.

У 2020 році кількість фахівців, які пройшли навчання, сертифікувалися за фахом експерта та працюють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області зросла до 43 осіб. Це дозволило збільшити кількість розглянутих заяв та пришвидшити терміни розгляду документацій, які надійшли за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.