Нова електронна послуга «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі» запрацювала з листопада минулого року. У 2021 році 69 документацій було надіслано онлайн на розгляд експертів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, з них 44 проєкти розглянуто позитивно, 10 повернуто на доопрацювання, 4 оцінено негативно та 11 перебуває на опрацюванні. Відзначимо що це найвищий показник серед інших територіальних управлінь Держгеокадастру по України.

«Ця послуга стала доступною онлайн завдяки ініціативі Романа Лещенка, міністра аграрної політики та продовольства України, з метою діджиталізації Держгеокадастру, та сьогодні стала ще одним кроком до переведення всіх адмінпослуг Держгеокадастру в онлайн та, мабуть найважливіше, усунула необхідність додаткових візитів громадян до кабінетів чиновників. Розгляд проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності доступний в онлайн усунув додаткові контакти громадян з чиновниками, усунув необхідність особистої поїздки до віддалених від людини офісів, та має антикорупційний ефект», — зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Електронну послугу «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі» було запроваджено з метою максимальної діджиталізації діяльності Держгеокадастру і покращення якості та доступності адміністративних послуг, запровадження нових та вдосконалення наявних електронних сервісів.

Запропонований сервіс відкрив нові можливості щодо здійснення замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг («Е-Сервіси») та інтегрованих із ним інформаційних систем Держгеокадастру.

Довідково:

Сервіс доступний для користувачів, які здійснили авторизацію в особистому електронному кабінеті. У такий спосіб користувач матиме змогу сформувати клопотання (заяву), завантажити файли об’єктів державної експертизи землевпорядної документації для здійснення їхньої реєстрації, копію документа, що підтверджує внесення замовником державної експертизи плати за проведення державної експертизи (за наявності). Це також може бути код квитанції про оплату послуг, який можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check». Заявник також зможе здійснювати перегляд інформації про історію поданих клопотань (заяв) або здійснювати їх пошук за реєстраційним номером.