Керівництво


К_1

Кавецький Андрій Володимирович

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області

Народився 1983 року (с.м.т. Млинів Рівненської області).

Освіта повна вища, навчався у Львівському державному аграрному університеті за спеціальністю «Землевпорядкування і кадастр» (2006), кваліфікація – «Інженер з землевпорядкування та кадастру» та за спеціальністю «Економіка і підприємство» (2007), кваліфікація – «Фінанси».

 

 

Трудову діяльність розпочав 2006 року у м.Львові з посади Інженера-землевпорядника.

З 2008 року по 2011 рік працював у комерційних компаніях на управлінських посадах (м.Київ).

Кар`єру в землевпорядній службі розпочав з посади Інженера Львівського міського виробничого відділу державного підприємства ЛРФ «Центр державного земельного кадастру» (вересень 2011р.), пізніше очолив це підприємство, працював на посаді начальника з листопада 2011 року до березня 2015 року.

У квітні 2015 року прийняв присягу державного службовця та працював у Головному управлінні Держземагентства у Львівській області.

Цього року брав участь у кадровому конкурсі на посаду начальника Держгеокадастру Львівщини та успішно склав письмові іспити, пройшов співбесіду з конкурсною комісією Держгеокадастру України (15 червня 2015р.). За результатами іспитів та співбесіди був рекомендований Комісією на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Погоджений на  посаду начальника головою Львівської облдержадміністрації.

Призначений на цю посаду наказом Держгеокадастру України від 30 липня 2015 року, № 748-ті.

Одружений, має сина.

Позапартійний.

Депутатом не обирався, стягнень немає.

 – Декларація про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за 2014 рік

 


 

tkhir

Тхір Ростислав Іванович

Перший заступник начальника
Головного управління Держгеокадастру у Львівській області

 Народився 1966 року
(Львівська обл.‚ Радехівський р-н‚ с. Яструбичі).

Освіта вища, навчався у Львівському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Землевпорядкування» (1990), кваліфікація – інженер-землевпорядник. У 2007 році завершив навчання у Міжрегіональній академії управління персоналом за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.

Під час навчання у Львівському сільськогосподарському інституті, у 1984 році, був призваний на службу в армії. Після завершення терміну військової служби, у 1986 році успішно продовжив начання та 1990 року отримав фах землевпорядника.
Кар`єру у системі державних органів земельних ресурсів розпочав у 1990 році на посаді інженера-землевпорядника – державного інспектора по використанню та охороні земель Мостиського району.
З 1993 року працював на керівних посадах державних органів земельних ресурсів у Мостиському районі.
2010 року призначений на посаду заступника начальника Львівського обласного управління земельних ресурсів.
З серпня 2011 року по сьогодні – працює на посаді першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний землевпорядник України» (2008).

Обирався депутатом Мостиської районної ради (1998-2002).


Лещук Богдан Йосипович

 

Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області

 

Народився 1971 року (м. Львів, Львівська область).

 Освіта вища, навчався у Львівському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Землевпорядкування» (1993), кваліфікація – інженер-землевпорядник.

 У 1993-1994 роках працював на спільному українсько-канадському підприємстві (м.Львів).

 Кар`єру у системі державних органів земельних ресурсів розпочав у 1994 році на посаді інженера-землевпорядника Раковецької сільської ради (Пустомитівський район).

З 1995 року працював у Пустомитівському районному відділі земельних ресурсів Львівської області (м. Пустомити), у якому пройшов кар`єру від спеціаліста І-категорії до заступника начальника Управління Держземагенства у Пустомитівському районі Львівської області (2016).

 У березні 2016 року призначений наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на посаду заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

 Депутатом не обирався, стягнень немає.

 

 

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.