Вчора, 6 червня, в рамках розпочатого Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процесу передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у власність об’єднаних територіальних громад, було передано більше восьми тисяч гектар таких земель ще восьми об’єднаним територіальним громадам Львівщини у комунальну власність.

 

Підписання актів прийому-передачі відбулось у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, у розпорядження громад Городоцького, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Мостиського та Пустомитівського районів Львівської області було передано 8042,5 га земель сільськогосподарського призначення державної власності. Акти прийому-передачі земель підписали керівники Великолюбінської, Магерівської, Жовтанецької, Волицької, Шегинівської, Солонківської, Щирецької, Мурованської об’єднаних територіальних громад.

Загалом у Львівській області створено 35 об’єднаних територіальних громад, і цього року вже передано 8447 га до 10 об’єднаних територіальних громад. Також планується завершити до грудня підготовку документів та передати землі державної власності сільськогоподарського призначення ще 25 ОТГ Львівщини.