Більше 4,2 мільйона гривень надійшло до держбюджету за адмінпослуги надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області.

Понад 38 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 4,23 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

 «Завдяки щоденній роботі працівників Держгеокадастру громадяни мають можливість отримувати весь спектр послуг пов`язаний з веденням Державного земельного кадастру. Кількісно, облік наданих послуг вже ведемо на сотні тисяч опрацьованих звернень, чого вдалось досягнути за допомогою відбору кваліфікованих кадрів, навчання фахівців, запровадження та розширення переліку послуг Держгеокадастру доступних в режимі онлайн»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори опрацювали 31,5 тисячі таких запитів, що становить 83% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Також, на безоплатній основі громадянам було надано понад 367 тисяч адміністративних послуг Держгеокадастру.

Серед адмінпослуг найбільше запитів надійшло щодо державної реєстрації земельної ділянки (98319), видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (85335). Надано 41530 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Загалом працівниками головного управління Держгеокадастру у  Львівській області надано більше 405 тисяч адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

З адресами ЦНАПів можна ознайомитись на офіційному сайті Держгеокадастру.