Минулого року, на земельних аукціонах, організованих працівниками Держгеокадастру Львівщини, продано право оренди 129 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею більше трьох тисяч гектар, вартістю – 6,3 млн.грн. (стартовий розмір орендної плати становив – 2,5 млн.грн.)

«Зберігається тенденція до збільшення зацікавленості потенційних інвесторів, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на Львівщині. Організація та проведення прозорих, відкритих земельних аукціонів на обласному рівні сприяє запобіганню корупції. Всі кошти надходять до місцевих бюджетів», – відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Відзначимо, що за кількістю проданих прав оренди на земельні ділянки та кінцевим розміром орендної плати за користування ними, яка надходитиме до місцевих рад щорічно, Львівщина входить до числа лідерів по Україні.
Довідково:
Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
З переліком земельних ділянок с/г призначення державної власності для продажу прав на них на земельних торгах можна ознайомитись на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».