За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися цього тижня (10 та 13 липня), було продано право оренди 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 125 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Розмір річної плати за користування земельними ділянками за результатами торгів, становить 548053,45 грн., який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Найдорожче було продано право оренди земельної ділянки за 231 тис.грн. розташованої на території Новосілківської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту, стартова ціна лота – 28,6 тис.грн.), площею 38 га. За результатами земельних торгів орендна плата зросла в 6,5 разів, а відсоток від нормативної грошової оцінки зріс з 8% до 52,2%.

Наступні земельні торги з продажу прав оренди планується провести 19, 24 та 26 липня 2018 року.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.